კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 9000 m² კორფუზე
საბერძნეთი
იონის კუნძულები
კორფუს პრეფექტურა
კორფუ
225 000 €
25 €/m²
ობიექტის კოდი
30919
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
9000 m²
რეგიონი
კ.კორფუ
ადგილი
იონის კუნძულები (საბერძნეთი) | კორფუ (კორფუს პრეფექტურა)
Details
დაშორება ზღვიდან:
1700 m
მანძილი უახლოეს ქალაქამდე:
18 km
მანძილი აეროპორტამდე:
14 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 9000 კვ.მ. on the island of Corfu. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
190 000 €
79 €/m²
სასტუმრო 2400 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
36302
ფართი
2400 m²
მანძილი ზღვიდან
1500 m
იყიდება
320 000 €
280 000 €
55 €/m²
სასტუმრო 5020 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
59779
ფართი
5020 m²
მანძილი ზღვიდან
1300 m
იყიდება
280 000 €
70 €/m²
სასტუმრო 4000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
29138
ფართი
4000 m²
მანძილი ზღვიდან
2000 m
იყიდება
320 000 €
52 €/m²
სასტუმრო 6135 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
30027
ფართი
6135 m²
მანძილი ზღვიდან
2400 m
იყიდება
290 000 €
181 €/m²
სასტუმრო 1600 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
44583
ფართი
1600 m²
მანძილი ზღვიდან
400 m
იყიდება
190 000 €
30 €/m²
სასტუმრო 6145 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
52177
ფართი
6145 m²
მანძილი ზღვიდან
1300 m
იყიდება
320 000 €
40 €/m²
სასტუმრო 8000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
50085
ფართი
8000 m²
მანძილი ზღვიდან
400 m
იყიდება
220 000 €
36 €/m²
სასტუმრო 6000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
42915
ფართი
6000 m²
მანძილი ზღვიდან
2700 m
იყიდება
250 000 €
83 €/m²
სასტუმრო 3000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
26126
ფართი
3000 m²
მანძილი ზღვიდან
10 m
იყიდება
250 000 €
38 €/m²
სასტუმრო 6500 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
50915
ფართი
6500 m²
მანძილი ზღვიდან
200 m
David Martasidis
+30 (26611) 00 500
sales@grekodom.com
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the