250 000 €
25 €/m²
Property 30918 photo 1
Property 30918 photo 2
Property 30918 photo 3
Property 30918 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 17 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 13 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 10000 კვ.მ. on the island of Corfu. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
325 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45590
  • ფართი 5800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
250 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16529
  • ფართი 17000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4600 m
იყიდება
240 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24118
  • ფართი 6711 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
230 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58095
  • ფართი 2770 m²
  • მანძილი ზღვიდან 170 m
იყიდება
220 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38944
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
320 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30027
  • ფართი 6135 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
290 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39979
  • ფართი 4343 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
220 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46069
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
300 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35619
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
330 000 € 373 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62196
  • ფართი 883 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა