170 000 €
188 €/m²
Property 30770 photo 1
Property 30770 photo 2
Property 30770 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 60 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 31 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 901 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47381
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
220 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46195
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 44928
  • ფართი 370 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
160 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34399
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
250 000 € 95 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42440
  • ფართი 9500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
170 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45987
  • ფართი 3136 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
140 000 € 67 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57953
  • ფართი 2078 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
188 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61705
  • ფართი 3500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
225 000 € 187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56365
  • ფართი 1202 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
240 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43701
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m

სიახლეების დაგზავნა