170 000 €
42 €/m²
Property 30744 photo 1
Property 30744 photo 2
Property 30744 photo 3
Property 30744 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 16 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4000 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
168 000 € 76 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50823
  • ფართი 2200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
220 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42915
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
250 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30918
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
145 000 € 204 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65891
  • ფართი 710 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6900 m
იყიდება
215 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48390
  • ფართი 11450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
170 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45987
  • ფართი 3136 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
198 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34374
  • ფართი 10500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
190 000 € 172 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44584
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
145 000 € 96 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51234
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6 m
იყიდება
190 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33834
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m

სიახლეების დაგზავნა