400 000 €
66 €/m²
Property 3061 photo 1
Property 3061 photo 2
Property 3061 photo 3
Property 3061 photo 4
Property 3061 photo 5
Property 3061 photo 6
Property 3061 photo 7
Property 3061 photo 8
Property 3061 photo 9
Property 3061 photo 10
Property 3061 photo 11
Property 3061 photo 12
Property 3061 photo 13

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 6000 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

For sale a plot of ​​6.000 sq.m on the island of Corfu. The plot is located in the center of the island, near the capital. The plot has an old building of 120 sq.m and a building density of 240 sq.m. The plot is situated close to the main road linking the south with the north. There are no neighbors or other buildings in the area. It is possible to build either private or commercial housing.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
540 000 € 121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24098
  • ფართი 4450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
360 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10255
  • ფართი 9000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
390 000 € 250 000 € 5 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21749
  • ფართი 44000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
550 000 € 785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51327
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
470 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37792
  • ფართი 6200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
350 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41642
  • ფართი 4200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
350 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63500
  • ფართი 5121 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
330 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22562
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
370 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49614
  • ფართი 44872 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
550 000 € 275 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40569
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m

სიახლეების დაგზავნა