165 000 €
33 €/m²
Property 30607 photo 1
Property 30607 photo 2
Property 30607 photo 3
Property 30607 photo 4
Property 30607 photo 5
Property 30607 photo 6
Property 30607 photo 7

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 13 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 11 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4900 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 240 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
165 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36738
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
190 000 € 170 000 € 61 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29142
  • ფართი 2767 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
140 000 € 51 €/m²
  • ობიექტის კოდი 27154
  • ფართი 2745 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2100 m
იყიდება
170 000 € 188 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30770
  • ფართი 901 m²
  • მანძილი ზღვიდან 60 m
იყიდება
140 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50639
  • ფართი 2120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
225 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51788
  • ფართი 9500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
195 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32463
  • ფართი 4800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
200 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65710
  • ფართი 3533 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
160 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50887
  • ფართი 4850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m

სიახლეების დაგზავნა