1 500 000 €
42 €/m²
Property 30606 photo 1
Property 30606 photo 2
Property 30606 photo 3
Property 30606 photo 4
Property 30606 photo 5
Property 30606 photo 6
Property 30606 photo 7
Property 30606 photo 8
Property 30606 photo 9
Property 30606 photo 10
Property 30606 photo 11
Property 30606 photo 12
Property 30606 photo 13

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 16 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 35000 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 7000 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 700 000 € 369 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60458
  • ფართი 4600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
1 700 000 € 9340 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58550
  • ფართი 182 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
1 350 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9739
  • ფართი 24000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 700 000 € 141 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60580
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
2 200 000 €
  • ობიექტის კოდი 40570
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
1 500 000 € 42 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30606
  • ფართი 35000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
1 500 000 €
  • ობიექტის კოდი 2841
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
1 300 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43704
  • ფართი 70000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
2 000 000 € 225 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30092
  • ფართი 8866 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m

სიახლეების დაგზავნა