იყიდება - კოტეჯი 450 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
2 400 000 €
5333 €/m²
Property 30578 photo 1
Property 30578 photo 2
Property 30578 photo 3
Property 30578 photo 4
Property 30578 photo 5
Property 30578 photo 6
Property 30578 photo 7
Property 30578 photo 8
Property 30578 photo 9
Property 30578 photo 10
Property 30578 photo 11
Property 30578 photo 12
Property 30578 photo 13
Property 30578 photo 14
  • ობიექტის კოდი 30578
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 450 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 530 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 53 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 450 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Luxurious villa in a prestigious location, only 400m from the sea.
It is a 3 storey villa with private swimming pool and a fully functional big basement.
This unique property comes fully furnished (top quality furniture), with all the electrical appliances, central heating with diesel, solar panels, pressurized water system and fully air conditioned.
The villa is surrounded by an amazing landscaped garden with automatic irrigation system and it’s fully fenced.

Ground Floor: spacious living room with fireplace, dining area, sitting-tv area, luxurious big kitchen with top brand electrical appliances (Gaggenau), office room, bathroom.
First Floor: big master bedroom with en-suite bathroom, 2 more bedrooms with en-suite bathrooms and a beautiful wardrobe room.
Basement: amazing cinema room with a beautiful bar, extra sitting-playroom, maid’s room with bathroom, sauna with shower, laundry room

Ideal property for Cyprus Passport

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 295 000 € 8833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49254
  • ფართი 373 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
2 131 289 € 4613 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45528
  • ფართი 462 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 500 000 € 7575 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44539
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
2 800 000 € 4713 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49711
  • ფართი 594 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 950 000 € 6210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40348
  • ფართი 475 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 300 000 € 3285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44452
  • ფართი 700 m²
  • Rooms 7
იყიდება
3 500 000 € 5520 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38600
  • ფართი 634 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 990 000 € 3480 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19436
  • ფართი 859 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 200 000 € 3666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26878
  • ფართი 600 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 400 000 € 3767 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48815
  • ფართი 637 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა