70 000 € 60 000 €
9 €/m²
Property 30421 photo 1
Property 30421 photo 2
Property 30421 photo 3
Property 30421 photo 4
Property 30421 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4300 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 15 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 13 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 6200 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
85 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65424
  • ფართი 708 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
80 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24113
  • ფართი 2800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
80 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47309
  • ფართი 1460 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4800 m
იყიდება
95 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43619
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
75 000 € 52 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59230
  • ფართი 1757 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
90 000 € 74 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47076
  • ფართი 1206 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
80 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47171
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
90 000 € 128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29438
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
75 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35588
  • ფართი 4930 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
95 000 € 95 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31188
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m

სიახლეების დაგზავნა