იყიდება - კოტეჯი 409 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
2 000 000 € 1 600 000 €
3912 €/m²
Property 30390 photo 1
Property 30390 photo 2
Property 30390 photo 3
Property 30390 photo 4
Property 30390 photo 5
Property 30390 photo 6
Property 30390 photo 7
Property 30390 photo 8
Property 30390 photo 9
Property 30390 photo 10
Property 30390 photo 11
Property 30390 photo 12
Property 30390 photo 13
Property 30390 photo 14
Property 30390 photo 15
Property 30390 photo 16
Property 30390 photo 17
Property 30390 photo 18
Property 30390 photo 19
Property 30390 photo 20
Property 30390 photo 21
Property 30390 photo 22
Property 30390 photo 23
Property 30390 photo 24
Property 30390 photo 25
  • ობიექტის კოდი 30390
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 409 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 596 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 7

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 6800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 409 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 3 ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Ground Floor(194 m2): Cava, 2 Covered Parkings, Office, Bedroom, Kitchen, Living room.
First Floor(215 m2) : 3 Bedrooms, Kitchen,Living room, 3 Bathrooms.

Specifications:

  • Independent underfloor heating
  • Air-conditioning split-type unit system in all areas, including wet areas
  • Architectural led lighting in all spaces, as well as inside the closets
  • Music – Audio – TV systems, Alarm system
  • Optional : KNX smart system that controls basically all systems: lighting, blinds, heating, cooling, domestic hot water, audio/TV system, alarm system, smart glasses

• Shower, Washer, Dryer, Dishwasher

The plot is located at a prestige and quiet area 2 Km drive away from the international school of Paphos. Paphos City center is located just 6 Km away by car.

Custom construction specifications have been produces specifically for this project. Architecture drawings may be altered and are subject to the planning authority terms and conditions. Construction guarantee of maximum 18 months is given upon receipt of the deposit. 

Price 2.000.000 plus VAT.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 900 000 € 6333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25113
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 450 000 € 4711 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28701
  • ფართი 520 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 500 000 € 9541 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40361
  • ფართი 262 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 200 000 € 3666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26878
  • ფართი 600 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 000 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48516
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
2 500 000 € 5952 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23740
  • ფართი 420 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
1 995 000 € 6313 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33352
  • ფართი 316 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16 m
იყიდება
1 900 000 € 6620 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39824
  • ფართი 287 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 850 000 € 6727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56075
  • ფართი 275 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 060 000 € 17758 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9671
  • ფართი 116 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა