იყიდება - კოტეჯი 161 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
550 000 €
3416 €/m²
Property 30361 photo 1
Property 30361 photo 2
Property 30361 photo 3
Property 30361 photo 4
Property 30361 photo 5
Property 30361 photo 6
Property 30361 photo 7
Property 30361 photo 8
  • ობიექტის კოდი 30361
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 161 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 270 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 6500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 161 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Specifications:

  • 4 bedrooms or 3 bedrooms and office

იყიდება
600 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32650
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 4
იყიდება
580 000 € 2843 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43354
  • ფართი 204 m²
  • Rooms 4
იყიდება
520 000 € 3768 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39114
  • ფართი 138 m²
  • Rooms 4
იყიდება
783 000 € 5151 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50638
  • ფართი 152 m²
  • Rooms 4
იყიდება
493 500 € 3655 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35672
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4
იყიდება
772 500 € 7287 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44323
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 4
იყიდება
499 000 € 2310 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52356
  • ფართი 216 m²
  • Rooms 4
იყიდება
500 000 € 2314 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45396
  • ფართი 216 m²
  • Rooms 5
იყიდება
595 000 € 4685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31812
  • ფართი 127 m²
  • Rooms 4
იყიდება
540 000 € 2488 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45435
  • ფართი 217 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა