იყიდება - კოტეჯი 472 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
2 000 000 €
4237 €/m²
Property 30357 photo 1
Property 30357 photo 2
Property 30357 photo 3
Property 30357 photo 4
Property 30357 photo 5
Property 30357 photo 6
Property 30357 photo 7
Property 30357 photo 8
Property 30357 photo 9
Property 30357 photo 10
  • ობიექტის კოდი 30357
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 472 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1320 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 472 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, 4 ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Specifications:

  • 4 Bedrooms
  • 472 m2 total area
  • Land area 1320 m2

იყიდება
2 350 000 € 7121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44085
  • ფართი 330 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 000 000 € 12903 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45607
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 200 000 € 7719 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37677
  • ფართი 285 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 500 000 € 3924 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46022
  • ფართი 637 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5400 m
იყიდება
1 800 000 € 5294 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51115
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 060 000 € 17758 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9671
  • ფართი 116 m²
  • Rooms 3
იყიდება
2 810 000 € 5109 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42856
  • ფართი 550 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
2 000 000 € 8333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46078
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 500 000 € 5952 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23740
  • ფართი 420 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
2 400 000 € 3809 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33038
  • ფართი 630 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა