170 000 €
1848 €/m²
Property 30320 photo 1
Property 30320 photo 2
Property 30320 photo 3
Property 30320 photo 4
Property 30320 photo 5
Property 30320 photo 6
Property 30320 photo 7
Property 30320 photo 8
Property 30320 photo 9
  • ობიექტის კოდი 30320
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 92 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 3 km

სერვისი

  • აუზი
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 92 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე. ობიექტს მიეკუთვნება : ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

  •  108

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
145 000 € 1883 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18037
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 2193 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52182
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 3
იყიდება
220 000 € 2291 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44804
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
235 000 € 2582 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51525
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 2
იყიდება
170 000 € 1683 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47072
  • ფართი 101 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 2529 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40914
  • ფართი 85 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
245 000 € 2207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56912
  • ფართი 111 m²
  • Rooms 3
იყიდება
213 000 € 2265 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47724
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 3
იყიდება
210 000 € 2359 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50921
  • ფართი 89 m²
  • Rooms 3
იყიდება
189 000 € 2362 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46113
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა