Property 3032 photo 1
Property 3032 photo 2
Property 3032 photo 3
Property 3032 photo 4
Property 3032 photo 5
Property 3032 photo 6
Property 3032 photo 7
Property 3032 photo 8
Property 3032 photo 9
Property 3032 photo 10

Details

  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

სერვისი

  • ზღვის ხედი

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 0 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

For sale, a land plot of 108.000 sq.m on the island of Corfu.

The site is located on the seafront, close to the traditional village in the South part of the island.

On the plot, there is electricity and water connected. Just 25 km from the airport. In the neighbouring villages there are many taverns, cafes and shops.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64098
  • ფართი 4162 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
430 000 € 148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56441
  • ფართი 2900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
230 000 € 153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57883
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
260 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57083
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
75 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63707
  • ფართი 2200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
58 000 € 4 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57847
  • ფართი 12500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4100 m
იყიდება
140 000 € 67 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57953
  • ფართი 2078 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
480 000 € 145 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63742
  • ფართი 3310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
320 000 € 280 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59779
  • ფართი 5020 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
530 000 € 106 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63876
  • ფართი 4982 m²
  • მანძილი ზღვიდან 620 m

სიახლეების დაგზავნა