35 000 €
45 €/m²
Property 30239 photo 1
Property 30239 photo 2
Property 30239 photo 3
Property 30239 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3400 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 15 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 767 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
50 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37279
  • ფართი 2233 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
35 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56295
  • ფართი 660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
40 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4985
  • ფართი 2700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
50 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31307
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
47 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56820
  • ფართი 2053 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
45 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31721
  • ფართი 4100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
40 000 € 48 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30227
  • ფართი 833 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
45 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48350
  • ფართი 540 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5800 m
იყიდება
28 500 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56819
  • ფართი 1226 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
47 000 € 140 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49675
  • ფართი 335 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა