იყიდება - კომერციული ქონება 163 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - სამხრეთი კალითეა
70 000 €
429 €/m²
Property 30126 photo 1

Details

  • აშენების წელი: 1973
  • დაშორება ზღვიდან: 4300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 2 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 163 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale commercial space of 163 sq.m

The commercial space is located in Kallithea area,Athens.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
65 000 € 528 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21626
  • ფართი 123 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
82 000 € 2277 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38130
  • ფართი 36 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
69 000 € 862 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10584
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
60 000 € 833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35059
  • ფართი 72 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
65 000 € 970 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46270
  • ფართი 67 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
90 000 € 414 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24226
  • ფართი 217 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
60 000 € 645 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22720
  • ფართი 93 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m

სიახლეების დაგზავნა