2 000 000 €
225 €/m²
Property 30092 photo 1
Property 30092 photo 2
Property 30092 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 39 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 41 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 8866 კვ.მ. on the island of Corfu. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 700 000 € 369 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60458
  • ფართი 4600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
2 650 000 € 126 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35781
  • ფართი 21000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
1 700 000 € 141 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60580
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
2 000 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24707
  • ფართი 32000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
1 800 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34334
  • ფართი 41000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
2 200 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50542
  • ფართი 90000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
2 600 000 € 2 500 000 € 228 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62294
  • ფართი 10959 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
1 700 000 € 9340 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58550
  • ფართი 182 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m

სიახლეების დაგზავნა