550 000 €
3179 €/m²
Property 29967 photo 1
Property 29967 photo 2
Property 29967 photo 3
Property 29967 photo 4
Property 29967 photo 5
Property 29967 photo 6
Property 29967 photo 7
Property 29967 photo 8
Property 29967 photo 9
Property 29967 photo 10
Property 29967 photo 11
Property 29967 photo 12

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2004
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 15000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება დუპლექსი ფართით 173 კვ.მ in Athens. დუპლექსი მდებარეობს 2 დონეებზე. სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. დუპლექსი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in the district of Cholargos.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 3030 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48776
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 6
იყიდება
475 000 € 3442 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51878
  • ფართი 138 m²
  • Rooms 4
იყიდება
525 000 € 3088 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50472
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 4687 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36721
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 3
იყიდება
660 000 € 2163 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53093
  • ფართი 305 m²
  • Rooms 5
იყიდება
550 000 € 3179 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29967
  • ფართი 173 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა