315 000 €
44 €/m²
Property 29539 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 26 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 27 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 7004 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
360 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10255
  • ფართი 9000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
270 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34207
  • ფართი 3800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
399 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60783
  • ფართი 13000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
380 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30921
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
450 000 € 180 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4068
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
330 000 € 122 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37947
  • ფართი 2700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
430 000 € 84 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63499
  • ფართი 5064 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
400 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45735
  • ფართი 4673 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
315 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29539
  • ფართი 7004 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
470 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47378
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m

სიახლეების დაგზავნა