კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 700 m² კორფუზე
საბერძნეთი
იონის კუნძულები
კორფუს პრეფექტურა
კორფუ
ლეფკიმი
90 000 €
128 €/m²
ობიექტის კოდი
29438
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
700 m²
რეგიონი
კ.კორფუ
ადგილი
ლეფკიმი (კორფუ) | კორფუს პრეფექტურა (იონის კუნძულები)
Details
დაშორება ზღვიდან:
300 m
მანძილი უახლოეს ქალაქამდე:
29 km
მანძილი აეროპორტამდე:
18 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 700 კვ.მ. on the island of Corfu.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
125 000 €
132 €/m²
სასტუმრო 940 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
62298
ფართი
940 m²
მანძილი ზღვიდან
750 m
იყიდება
125 000 €
27 €/m²
სასტუმრო 4600 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
42913
ფართი
4600 m²
მანძილი ზღვიდან
3500 m
იყიდება
100 000 €
133 €/m²
სასტუმრო 750 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
42008
ფართი
750 m²
მანძილი ზღვიდან
2500 m
იყიდება
90 000 €
74 €/m²
სასტუმრო 1206 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
47076
ფართი
1206 m²
მანძილი ზღვიდან
5000 m
იყიდება
75 000 €
15 €/m²
სასტუმრო 4930 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
35588
ფართი
4930 m²
მანძილი ზღვიდან
1500 m
იყიდება
80 000 €
39 €/m²
სასტუმრო 2006 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
38801
ფართი
2006 m²
მანძილი ზღვიდან
30 m
იყიდება
130 000 €
21 €/m²
სასტუმრო 6000 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
26946
ფართი
6000 m²
მანძილი ზღვიდან
6000 m
იყიდება
82 000 €
49 €/m²
სასტუმრო 1650 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
40718
ფართი
1650 m²
მანძილი ზღვიდან
2800 m
იყიდება
90 000 €
85 €/m²
სასტუმრო 1047 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
60214
ფართი
1047 m²
მანძილი ზღვიდან
5000 m
იყიდება
110 000 €
29 €/m²
სასტუმრო 3700 m² კ.კორფუ
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
43284
ფართი
3700 m²
მანძილი ზღვიდან
2000 m
Elena Kritikou
+30 26611 00500
sales@grekodom.com
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the