650 000 € 550 000 €
54 €/m²
Property 29407 photo 1
Property 29407 photo 2
Property 29407 photo 3
Property 29407 photo 4
Property 29407 photo 5
Property 29407 photo 6
Property 29407 photo 7
Property 29407 photo 8
Property 29407 photo 9
Property 29407 photo 10
Property 29407 photo 11
Property 29407 photo 12
Property 29407 photo 13
Property 29407 photo 14
Property 29407 photo 15
Property 29407 photo 16
Property 29407 photo 17
Property 29407 photo 18
Property 29407 photo 19
Property 29407 photo 20
Property 29407 photo 21
Property 29407 photo 22

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 350 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 24 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 10025 კვ.მ. on the island of Corfu. აშენების პერსპექტივით 280 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.

For sale: Buildable land plot of 10.025 sq.m in the area of Agios Georgios Pagon with stunning sea view!

The plot qualifies for a building permit providing great potential.

It has easy access to essential utilities, it is within walking to the popular sandy beach of Agios Georgios Pagon and to all the aminities.

Ideally situated in a peaceful and elevated setting, the land is perfect for a luxury residence, a boutique resort, or an exclusive development.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
650 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35185
  • ფართი 12500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
810 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34056
  • ფართი 22000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 4941
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
950 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13908
  • ფართი 65000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
550 000 € 110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34256
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
650 000 € 72 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35172
  • ფართი 9000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
700 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32248
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
700 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56994
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
530 000 € 106 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63876
  • ფართი 4982 m²
  • მანძილი ზღვიდან 620 m
იყიდება
800 000 € 199 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22088
  • ფართი 4010 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m

სიახლეების დაგზავნა