220 000 €
34 €/m²
Property 29400 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 0,6 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 6320 კვ.მ. on the island of Corfu. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
300 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34372
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
270 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63230
  • ფართი 4337 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3900 m
იყიდება
220 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46069
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 63174
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
220 000 € 180 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46092
  • ფართი 8841 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
250 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51203
  • ფართი 4470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2100 m
იყიდება
320 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30027
  • ფართი 6135 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
200 000 € 266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50849
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
250 000 € 95 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42440
  • ფართი 9500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
220 000 € 180 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22563
  • ფართი 4300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m

სიახლეების დაგზავნა