1 600 000 €
15238 €/m²
Property 29395 photo 1
Property 29395 photo 2
Property 29395 photo 3
Property 29395 photo 4
Property 29395 photo 5
Property 29395 photo 6
Property 29395 photo 7
Property 29395 photo 8
Property 29395 photo 9
Property 29395 photo 10
Property 29395 photo 11
Property 29395 photo 12
  • ობიექტის კოდი 29395
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 105 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 105 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 810 000 € 14596 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41331
  • ფართი 124 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 600 000 € 5245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56973
  • ფართი 305 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 450 000 € 5686 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41318
  • ფართი 255 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
1 380 000 € 9857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38940
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 540 000 € 11323 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47030
  • ფართი 136 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 700 000 € 11409 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40918
  • ფართი 149 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
2 235 000 € 16679 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45139
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 000 000 € 14705 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43628
  • ფართი 136 m²
  • მანძილი ზღვიდან 40 m
იყიდება
1 295 000 € 1377 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51757
  • ფართი 940 m²
  • Rooms 3
იყიდება
2 380 000 € 14251 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41332
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა