767 500 €
8528 €/m²
Property 29394 photo 1
Property 29394 photo 2
Property 29394 photo 3
Property 29394 photo 4
Property 29394 photo 5
Property 29394 photo 6
Property 29394 photo 7
Property 29394 photo 8
Property 29394 photo 9
  • ობიექტის კოდი 29394
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 90 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • აშენების წელი: 2019
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 90 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
860 000 € 710 000 € 3922 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42255
  • ფართი 181 m²
  • Rooms 4
იყიდება
665 000 € 4925 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43979
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 3
იყიდება
648 000 € 3724 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46927
  • ფართი 174 m²
  • Rooms 4
იყიდება
827 000 € 6511 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39432
  • ფართი 127 m²
  • Rooms 3
იყიდება
665 500 € 3759 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45725
  • ფართი 177 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 250 € 4515 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56122
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 4
იყიდება
620 000 € 580 000 € 5800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41716
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
950 000 € 890 000 € 5668 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44294
  • ფართი 157 m²
  • Rooms 4
იყიდება
975 000 € 3228 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46122
  • ფართი 302 m²
  • Rooms 4
იყიდება
735 000 € 8546 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42316
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა