იყიდება - კოტეჯი 300 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
3 600 000 € 3 000 000 €
10000 €/m²
Property 29336 photo 1
Property 29336 photo 2
Property 29336 photo 3
Property 29336 photo 4
Property 29336 photo 5
Property 29336 photo 6
Property 29336 photo 7
Property 29336 photo 8
Property 29336 photo 9
Property 29336 photo 10
Property 29336 photo 11
Property 29336 photo 12
Property 29336 photo 13
  • ობიექტის კოდი 29336
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 300 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 3000 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)

Details

  • აშენების წელი: 2008
  • დაშორება ზღვიდან: 50 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 37 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 300 კვ.მ in Paphos. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

Three-storey villa for sale in Paphos, Latchi.The house is fully furnished. Villa consist of 4 bedrooms, one play room, 4 bathrooms, one guest toilet. Has fireplace, marble floors, hammam, barbecue, parking space and private pool with illumination.The terrace on the second floor offer amazing seaview. It is a private secure complex.
The complex has a tennis court. In a walking distance to the beach. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 100 000 € 4696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41275
  • ფართი 660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
4 500 000 € 3 900 000 € 4406 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42403
  • ფართი 885 m²
  • Rooms 5
იყიდება
3 700 000 € 6239 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46883
  • ფართი 593 m²
  • Rooms 7
იყიდება
3 500 000 € 6363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48595
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 8
იყიდება
4 540 000 € 6715 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23662
  • ფართი 676 m²
  • Rooms 8
იყიდება
4 452 385 € 9314 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36965
  • ფართი 478 m²
  • Rooms 6
იყიდება
3 800 000 € 5156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49062
  • ფართი 737 m²
  • Rooms 2
იყიდება
4 000 000 € 6482 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49278
  • ფართი 617 m²
  • Rooms 9
იყიდება
3 000 000 € 4838 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23758
  • ფართი 620 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m

სიახლეების დაგზავნა