იყიდება - კოტეჯი 450 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
2 500 000 €
5556 €/m²
Property 29147 photo 1
Property 29147 photo 2
Property 29147 photo 3
Property 29147 photo 4
Property 29147 photo 5
Property 29147 photo 6
Property 29147 photo 7
Property 29147 photo 8
Property 29147 photo 9
Property 29147 photo 10
Property 29147 photo 11
Property 29147 photo 12
Property 29147 photo 13
Property 29147 photo 14
Property 29147 photo 15
  • ობიექტის კოდი 29147
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 450 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 6000 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 450 კვ.მ in Paphos. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

A two story Meditarranean House surrounded by an extensive mature garden and sits on an extensive plot of land. It has 4 bedroom all with an en-suite bathroom. This luxurious property has many o other beneficial features which include:

Stone Fireplace in Living Rooms
6m high wooden ceiling in living room
Outdoor Fireplace
Double fitted Jacuzzi & Walk in Shower in Master Bedroom
Oak Wardrobes in Bedrooms
Laminated Floor is Bedrooms
Fruit and olive trees in an Extensive Garden
Water Bore Hole

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 100 000 € 4905 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41274
  • ფართი 632 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
2 930 000 € 5232 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41276
  • ფართი 560 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
2 150 000 € 8113 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38326
  • ფართი 265 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 100 000 € 3030 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26805
  • ფართი 693 m²
  • Rooms 8
იყიდება
2 500 000 € 5681 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9069
  • ფართი 440 m²
  • Rooms 7
იყიდება
3 500 000 € 3 000 000 € 6896 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49145
  • ფართი 435 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 801 000 € 5775 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45599
  • ფართი 485 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 500 000 € 3924 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46022
  • ფართი 637 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5400 m
იყიდება
2 600 000 € 6046 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43129
  • ფართი 430 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 250 000 € 1 850 000 € 4204 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40225
  • ფართი 440 m²
  • Rooms 8

სიახლეების დაგზავნა