იყიდება - კოტეჯი 200 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
420 000 €
2100 €/m²
Property 29146 photo 1
Property 29146 photo 2
Property 29146 photo 3
Property 29146 photo 4
Property 29146 photo 5
Property 29146 photo 6
Property 29146 photo 7
Property 29146 photo 8
  • ობიექტის კოდი 29146
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 200 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 542 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 11 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 200 კვ.მ in Paphos. კოტეჯი აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

General Features
Garage Covered
Pool Type Private
Guest Toilet 1
Amenities Title Deeds, A/C, Sea View, Mature Garden, Close to Amenities

Cloak Room
Private swimming pool
Mature Gardens
Air Conditioning in bedrooms
Pool Shower
Automatic Irrigation System
Quiet Area
200m to the beach
Potential for Rentals
Near Shops, bus services and schools

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
439 320 € 3160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45612
  • ფართი 139 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
420 000 € 3281 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39310
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 4
იყიდება
580 000 € 2843 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43354
  • ფართი 204 m²
  • Rooms 4
იყიდება
395 000 € 2025 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49266
  • ფართი 195 m²
  • Rooms 5
იყიდება
480 000 € 2637 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45398
  • ფართი 182 m²
  • Rooms 4
იყიდება
430 000 € 2457 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44811
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
570 000 € 2384 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52282
  • ფართი 239 m²
  • Rooms 4
იყიდება
540 000 € 3600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33796
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
395 000 € 2078 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48999
  • ფართი 190 m²
  • Rooms 4
იყიდება
477 000 € 2981 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44300
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა