იყიდება - კოტეჯი 520 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
2 450 000 €
4712 €/m²
Property 28701 photo 1
Property 28701 photo 2
Property 28701 photo 3
Property 28701 photo 4
Property 28701 photo 5
Property 28701 photo 6
Property 28701 photo 7
Property 28701 photo 8
Property 28701 photo 9
Property 28701 photo 10
Property 28701 photo 11
Property 28701 photo 12
Property 28701 photo 13
Property 28701 photo 14
  • ობიექტის კოდი 28701
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 520 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1500 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 7

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 520 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, 3 ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 700 000 € 8598 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35366
  • ფართი 314 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 950 000 € 6344 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52522
  • ფართი 465 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 490 000 € 4527 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31798
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 000 000 € 4255 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32895
  • ფართი 470 m²
  • Rooms 5
იყიდება
3 500 000 € 5520 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38600
  • ფართი 634 m²
  • Rooms 7
იყიდება
3 400 000 € 9444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39277
  • ფართი 360 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 500 000 € 9363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46076
  • ფართი 267 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 700 000 € 5567 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36966
  • ფართი 485 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 200 000 € 3666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26878
  • ფართი 600 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა