იყიდება - სასტუმრო 42000 m² ათონზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი არისტოტელე ამულიანი
2 500 000 €
59 €/m²
Property 28613 photo 1
Property 28613 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,2
  • დაშორება ზღვიდან: 10 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 82 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 42000 კვ.მ. in Athos, Chalkidiki.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 1300 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 100 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11458
  • ფართი 10500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 80 m
იყიდება
2 500 000 € 59 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28613
  • ფართი 42000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
2 500 000 € 163 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60215
  • ფართი 15250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 60 m
იყიდება
2 200 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45827
  • ფართი 100000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
2 200 000 € 433 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62160
  • ფართი 5080 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
3 200 000 € 160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62269
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა