Property 2841 photo 1
Property 2841 photo 2
Property 2841 photo 3
Property 2841 photo 4
Property 2841 photo 5

Details

  • სანაპირო: Песчанно-галечный
  • დაშორება ზღვიდან: 150 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 0,15 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ზღვის ხედი

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 0 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

For sale, a land plot situated in the center of a developed village on the island of Corfu. The plot of 5.000 sq.m. has a building density of 1.200 sq.m.

Upon it, there is an old villa which can be reconstructed. The location is ideal for the construction of a boutique hotel.

The area is very green everywhere, and is just 150 meters from the beach. The village has all the amenities for comfort and pleasure.

It is possible to purchase a neighbouring plot with an area of 4500 sq.m in order to unite them with the purpose of an overall construction.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 700 000 € 369 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60458
  • ფართი 4600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
1 700 000 € 141 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60580
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
1 600 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33337
  • ფართი 21083 m²
  • მანძილი ზღვიდან 180 m
იყიდება
2 000 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24707
  • ფართი 32000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
1 600 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47140
  • ფართი 47368 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
2 000 000 € 225 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30092
  • ფართი 8866 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
1 700 000 € 9340 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58550
  • ფართი 182 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
1 500 000 € 42 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30606
  • ფართი 35000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
1 500 000 €
  • ობიექტის კოდი 2841
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m

სიახლეების დაგზავნა