იყიდება - ვილა ოლიმპიურ რივიერაზე

საბერძნეთი მაკედონია პიერიას პრეფექტურა
280 000 €
Property 2832 photo 1
Property 2832 photo 2
Property 2832 photo 3
Property 2832 photo 4
Property 2832 photo 5
Property 2832 photo 6

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 46 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 0 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale is a building with a total area of 400sq.m in the Olympic Riviera near the historic Castle of Platamon. On the ground floor there is a parking area of 50 sq.m, as well as seven storage rooms. On the first floor there are two apartments of 63 sq.m, and 71 sq.m. On the second floor are two apartments of 59 sq.m. and 66 sq.m. On the third floor is one more with total area of 55 sq.m. The building can be operated both, for private use or as a business project.

 

 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 2232 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35876
  • ფართი 112 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
400 000 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43614
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
320 000 € 533 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9514
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
300 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49323
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
400 000 € 754 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36030
  • ფართი 530 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
390 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18577
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
300 000 € 1538 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38860
  • ფართი 195 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
380 000 € 1266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9350
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
380 000 € 542 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30958
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m

სიახლეების დაგზავნა