იყიდება - სასტუმრო 4465 m² კასანდრაზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი კასანდრა Moles Kalives
250 000 €
55 €/m²
Property 2770 photo 1
Property 2770 photo 2
Property 2770 photo 3
Property 2770 photo 4
Property 2770 photo 5
Property 2770 photo 6
Property 2770 photo 7

Details

  • სანაპირო: песчаный
  • დაშორება ზღვიდან: 1100 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 73 km

სერვისი

  • ზღვის ხედი

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4465 კვ.მ. in Kassandra, Chalkidiki. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ტყეზე.

Not far from the site there is a town that has a developed infrastructure, a promenade with traditional taverns and a sandy beach, night cafes and bars and is located near the city of Thessaloniki.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა