იყიდება - სასტუმრო კასანდრაზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი კასანდრა
250 000 € 100 000 €
67 €/m²
Property 2759 photo 1
Property 2759 photo 2
Property 2759 photo 3
Property 2759 photo 4
Property 2759 photo 5
Property 2759 photo 6
Property 2759 photo 7
Property 2759 photo 8
Property 2759 photo 9

Details

  • სანაპირო: песчанный
  • დაშორება ზღვიდან: 350 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 71 km

სერვისი

  • ზღვის ხედი

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 0 კვ.მ. in Kassandra, Chalkidiki. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

Land for sale on a fluffy pine hill of peninsula Kassandra in Chalkidiki. The plot has an area of 1.496 sq.m and it is covered with silvery olive trees, giving a rich harvest all year round. On the site you can build a house with a living area of ​​200 sq.m. It has water and electricity supply. Located on a holiday village with good infrastructure and emerald sea.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
320 000 € 200 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6994
  • ფართი 22500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
350 000 € 250 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7483
  • ფართი 7800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
იყიდება
350 000 € 555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9132
  • ფართი 630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
280 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9619
  • ფართი 6750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 730 m
იყიდება
250 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9667
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7300 m
იყიდება
320 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9801
  • ფართი 10800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
210 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9811
  • ფართი 3050 m²
  • მანძილი ზღვიდან 210 m
იყიდება
213 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9903
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
280 000 € 67 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10049
  • ფართი 4125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
330 000 € 67 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10079
  • ფართი 4869 m²
  • მანძილი ზღვიდან 240 m

სიახლეების დაგზავნა