Property 27154 photo 1
Property 27154 photo 2
Property 27154 photo 3
Property 27154 photo 4
Property 27154 photo 5
Property 27154 photo 6
Property 27154 photo 7

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2100 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1,4 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 26 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2745 კვ.მ. on the island of Corfu.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. აშენების პერსპექტივით 420 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

For sale, a plot of 2.745 sq.m located in the North-West of Corfu

It borders the main road

The plot is sloping, ascending from the road

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
130 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65288
  • ფართი 2300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
120 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33579
  • ფართი 8700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
200 000 € 266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50849
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
130 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30601
  • ფართი 6912 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3400 m
იყიდება
130 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44032
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
190 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33834
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
165 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37166
  • ფართი 4862 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
150 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32578
  • ფართი 2288 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
120 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60620
  • ფართი 4683 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
135 000 € 130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61049
  • ფართი 1035 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა