650 000 €
2167 €/m²
Property 26940 photo 1
Property 26940 photo 2
Property 26940 photo 3
Property 26940 photo 4
Property 26940 photo 5
Property 26940 photo 6
Property 26940 photo 7
Property 26940 photo 8
Property 26940 photo 9
Property 26940 photo 10

Details

  • აშენების წელი: 1980
  • დაშორება ზღვიდან: 7500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 300 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
850 000 € 515 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21810
  • ფართი 1650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
750 000 € 1704 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42740
  • ფართი 440 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
700 000 € 277 €/m²
  • ობიექტის კოდი 2799
  • ფართი 2524 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
950 000 € 3166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6475
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
650 000 € 2600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57461
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
650 000 € 722 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20963
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
650 000 € 1382 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19884
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
650 000 € 4333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49373
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
580 000 € 3866 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22522
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m

სიახლეების დაგზავნა