იყიდება - კოტეჯი 600 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
2 200 000 €
3667 €/m²
Property 26878 photo 1
Property 26878 photo 2
Property 26878 photo 3
  • ობიექტის კოდი 26878
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 600 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 370 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 7

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 600 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Luxury villa with panoramic sea-view, located in Limassol city.
The house also offer an outdoor swimming pool, a main bedroom with a wardrobe and bathroom, 2 jacuzzis, a gym on the top floor and a wine cellar.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 100 000 € 3 000 000 € 5217 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31459
  • ფართი 575 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
2 850 000 € 7894 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52351
  • ფართი 361 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 820 000 € 5352 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24887
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 9
იყიდება
2 350 000 € 3549 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39882
  • ფართი 662 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 700 000 € 3524 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42131
  • ფართი 766 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 000 000 € 14814 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36963
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4
გირჩევთ იყიდება
2 000 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43890
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
2 810 000 € 5109 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42856
  • ფართი 550 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
2 490 000 € 4527 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31798
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 950 000 € 6093 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25954
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა