იყიდება - კოტეჯი 693 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
2 100 000 €
3030 €/m²
Property 26805 photo 1
Property 26805 photo 2
Property 26805 photo 3
Property 26805 photo 4
Property 26805 photo 5
Property 26805 photo 6
Property 26805 photo 7
Property 26805 photo 8
Property 26805 photo 9
Property 26805 photo 10
Property 26805 photo 11
Property 26805 photo 12
Property 26805 photo 13
Property 26805 photo 14
Property 26805 photo 15
Property 26805 photo 16
  • ობიექტის კოდი 26805
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 693 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1135 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 8

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 6500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 693 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 250 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42156
  • ფართი 450 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 200 000 € 3666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26878
  • ფართი 600 m²
  • Rooms 7
იყიდება
3 100 000 € 4696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41275
  • ფართი 660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
3 100 000 € 4905 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41274
  • ფართი 632 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 698 095 € 4601 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45520
  • ფართი 369 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 995 000 € 6313 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33352
  • ფართი 316 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16 m
იყიდება
2 000 000 € 12903 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45607
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 350 000 € 3549 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39882
  • ფართი 662 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 810 000 € 5109 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42856
  • ფართი 550 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა