იყიდება - კოტეჯი 370 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
2 000 000 €
5405 €/m²
Property 26804 photo 1
Property 26804 photo 2
Property 26804 photo 3
Property 26804 photo 4
Property 26804 photo 5
Property 26804 photo 6
Property 26804 photo 7
Property 26804 photo 8
Property 26804 photo 9
Property 26804 photo 10
Property 26804 photo 11
Property 26804 photo 12
Property 26804 photo 13
Property 26804 photo 14
Property 26804 photo 15
Property 26804 photo 16
Property 26804 photo 17
  • ობიექტის კოდი 26804
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 370 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 3200 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 370 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სამზარეულო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

  • Plot size 3.209m²
  • Covered area 300 m² main house. Total covered 370 m2
  • 3 bedrooms with separete bathroom /shower-toilet 
  • Under construction at present second floor with luxury suite of 75m2 including jacuzzi wardrobe etc
  • Covered barbeque area with separate toilet and shower 75 m²
  • Covered parking and sit area 55 m²
  • Housekeepers prefabricated house 25m²
  • Outside covered area with a traditional oven 25m²
  • Swimming pool 5*12 meters
  • Fully airconditioned
  • Heating system with radiators 
  • Security alarm system and camera surveilance system
  • Fully furnished plus electric devices, wine cellar etc

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 711 000 € 6067 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41307
  • ფართი 282 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 850 000 € 6727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56075
  • ფართი 275 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 150 000 € 8113 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38326
  • ფართი 265 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 750 000 € 1 450 000 € 5576 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38319
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 800 000 € 7200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25110
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 850 000 € 7894 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52351
  • ფართი 361 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 861 964 € 4725 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45526
  • ფართი 394 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 801 000 € 5775 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45599
  • ფართი 485 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 000 000 € 4255 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32895
  • ფართი 470 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 200 000 € 3666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26878
  • ფართი 600 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა