110 000 €
22 €/m²
Property 26761 photo 1
Property 26761 photo 2
Property 26761 photo 3
Property 26761 photo 4
Property 26761 photo 5
Property 26761 photo 6
Property 26761 photo 7
Property 26761 photo 8
Property 26761 photo 9
Property 26761 photo 10

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 16 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 13 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 5000 კვ.მ. on the island of Corfu. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
105 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32407
  • ფართი 2431 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
145 000 € 96 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51234
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6 m
იყიდება
140 000 € 67 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57953
  • ფართი 2078 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
120 000 € 128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60113
  • ფართი 932 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
130 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32575
  • ფართი 2750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
130 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30601
  • ფართი 6912 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3400 m
იყიდება
130 000 € 110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32703
  • ფართი 1174 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
105 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32794
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
150 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33054
  • ფართი 2300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
90 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50678
  • ფართი 4056 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10500 m

სიახლეების დაგზავნა