იყიდება - სასტუმრო 1830 m² სიტონიაზე ( ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი სითონია
105 000 €
57 €/m²
Property 2667 photo 1
Property 2667 photo 2
Property 2667 photo 3
Property 2667 photo 4
Property 2667 photo 5
Property 2667 photo 6
Property 2667 photo 7
Property 2667 photo 8

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,2
  • დაშორება ზღვიდან: 250 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 63 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1830 კვ.მ. in Sithonia, Chalkidiki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 366 კვ.მ.

The plot is located 250 m from the sea and close to the tourist capital of this peninsula with a developed infrastructure, traditional fish taverns, shops, supermarkets, café-bars, etc.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
95 000 € 5 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60943
  • ფართი 16726 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
90 000 € 3 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26415
  • ფართი 25000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა