490 000 € 430 000 €
3258 €/m²
Property 26371 photo 1
Property 26371 photo 2
Property 26371 photo 3
Property 26371 photo 4
Property 26371 photo 5
Property 26371 photo 6
Property 26371 photo 7
Property 26371 photo 8
  • ობიექტის კოდი 26371
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 132 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 336 m²
  • რეგიონი Protaras
  • ადგილი ფამაგუსტა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2009
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 70 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 31 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 132 კვ.მ in Protaras. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
425 000 € 2043 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43271
  • ფართი 208 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
599 000 € 3565 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38759
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 3
იყიდება
600 000 € 2400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36061
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 5
იყიდება
470 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51997
  • ფართი 188 m²
  • Rooms 5
იყიდება
395 000 € 2025 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49266
  • ფართი 195 m²
  • Rooms 5
იყიდება
466 140 € 2877 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49312
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
620 000 € 3406 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44383
  • ფართი 182 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
530 000 € 3212 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52541
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 4
იყიდება
510 000 € 3290 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43925
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 4
იყიდება
520 000 € 3768 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39114
  • ფართი 138 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა