იყიდება - კოტეჯი 178 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
970 000 €
5449 €/m²
Property 26309 photo 1
Property 26309 photo 2
Property 26309 photo 3
Property 26309 photo 4
Property 26309 photo 5
Property 26309 photo 6
Property 26309 photo 7
Property 26309 photo 8
  • ობიექტის კოდი 26309
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 178 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 2342 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 44 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 178 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 3 ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 300 000 € 3457 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46235
  • ფართი 376 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 300 000 € 3170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52259
  • ფართი 410 m²
  • Rooms 9
იყიდება
900 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43817
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
900 000 € 2250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43809
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 400 000 € 3500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39541
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 400 000 € 1 200 000 € 6486 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41720
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 290 000 € 3225 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32345
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 000 000 € 4761 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22891
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 170 000 € 6573 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21570
  • ფართი 178 m²
  • Rooms 5
იყიდება
800 000 € 2580 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47535
  • ფართი 310 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა