კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 6500 m² კასანდრაზე (ქალკიდიკი)
საბერძნეთი
მაკედონია
ცარციდიკი
კასანდრა
კალანდრა
45 000 €
6 €/m²
ობიექტის კოდი
26297
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
6500 m²
რეგიონი
ქალკიდიკი/კასანდრა
ადგილი
კალანდრა (კასანდრა) | ცარციდიკი (მაკედონია)
Details
დაშორება ზღვიდან:
3000 m
მანძილი აეროპორტამდე:
71 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 6500 კვ.მ. in Kassandra, Chalkidiki.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
54 000 €
25 €/m²
სასტუმრო 2123 m² ქალკიდიკი/კასანდრა
ქალკიდიკი/კასანდრა
ობიექტის კოდი
42899
ფართი
2123 m²
მანძილი ზღვიდან
1500 m
იყიდება
50 000 €
25 €/m²
სასტუმრო 2000 m² ქალკიდიკი/კასანდრა
ქალკიდიკი/კასანდრა
ობიექტის კოდი
45227
ფართი
2000 m²
მანძილი ზღვიდან
4500 m
იყიდება
40 000 €
126 €/m²
სასტუმრო 317 m² ქალკიდიკი/კასანდრა
ქალკიდიკი/კასანდრა
ობიექტის კოდი
8975
ფართი
317 m²
მანძილი ზღვიდან
500 m
იყიდება
50 000 €
12 €/m²
სასტუმრო 4000 m² ქალკიდიკი/კასანდრა
ქალკიდიკი/კასანდრა
ობიექტის კოდი
35130
ფართი
4000 m²
მანძილი ზღვიდან
4500 m
იყიდება
40 000 €
9 €/m²
სასტუმრო 4240 m² ქალკიდიკი/კასანდრა
ქალკიდიკი/კასანდრა
ობიექტის კოდი
38381
ფართი
4240 m²
მანძილი ზღვიდან
1000 m
იყიდება
40 000 €
40 €/m²
სასტუმრო 1000 m² ქალკიდიკი/კასანდრა
ქალკიდიკი/კასანდრა
ობიექტის კოდი
52496
ფართი
1000 m²
მანძილი ზღვიდან
2500 m
იყიდება
40 000 €
11 €/m²
სასტუმრო 3500 m² ქალკიდიკი/კასანდრა
ქალკიდიკი/კასანდრა
ობიექტის კოდი
41633
ფართი
3500 m²
მანძილი ზღვიდან
5000 m
იყიდება
60 000 €
9 €/m²
სასტუმრო 6150 m² ქალკიდიკი/კასანდრა
ქალკიდიკი/კასანდრა
ობიექტის კოდი
56029
ფართი
6150 m²
მანძილი ზღვიდან
3300 m
იყიდება
60 000 €
15 €/m²
სასტუმრო 4000 m² ქალკიდიკი/კასანდრა
ქალკიდიკი/კასანდრა
ობიექტის კოდი
50190
ფართი
4000 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
იყიდება
55 000 €
71 €/m²
სასტუმრო 767 m² ქალკიდიკი/კასანდრა
ქალკიდიკი/კასანდრა
ობიექტის კოდი
49695
ფართი
767 m²
მანძილი ზღვიდან
4000 m
Tomaz Osmanov
+30 23740 22433
sales@grekodom.com
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the