Property 26226 photo 1
Property 26226 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,8
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 44 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 300 კვ.მ. on the Euboea island .ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 240 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
45 000 € 3 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42236
  • ფართი 14600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
50 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19942
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
35 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14524
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
40 000 € 133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26225
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
39 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39047
  • ფართი 310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
35 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26528
  • ფართი 920 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
50 000 € 35 000 € 69 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25011
  • ფართი 507 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
53 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31438
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
50 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6211
  • ფართი 530 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
50 000 € 91 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6209
  • ფართი 546 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m

სიახლეების დაგზავნა