იყიდება - კოტეჯი 310 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
750 000 €
2419 €/m²
Property 26202 photo 1
Property 26202 photo 2
Property 26202 photo 3
Property 26202 photo 4
  • ობიექტის კოდი 26202
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 310 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 540 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2017
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 9 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 310 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

The villas will meet your highest expectations in respect of construction and high quality fittings are standard. At the early stage of construction you will be able to choose tiles, kitchen cabinets and other fittings to suit your own taste. The roof terraces offer another outdoor living space for your family to enjoy the panoramic views of the coastline and Cyprus.

Villas are characterised by the modern functional architecture with attention to every small detail. Glass balustrades are fitted on verandas to enhance the dramatic views of the Mediterranean coastline and magnificent Cyprus sunsets. The use of the natural stone and wooden fascia gives feeling of closeness with the nature and adds an element of warmth.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
900 000 € 3913 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36764
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 6
იყიდება
875 000 € 799 000 € 1815 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40223
  • ფართი 440 m²
  • Rooms 10
იყიდება
750 000 € 3947 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23745
  • ფართი 190 m²
  • Rooms 4
იყიდება
700 000 € 2928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48517
  • ფართი 239 m²
  • Rooms 4
იყიდება
980 000 € 5833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45145
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 7
იყიდება
890 000 € 3708 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45570
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
650 000 € 2096 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46224
  • ფართი 310 m²
  • Rooms 5
იყიდება
780 000 € 3545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41527
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 5
იყიდება
750 000 €
  • ობიექტის კოდი 35378
  • ფართი 0 m²
  • Rooms 4
იყიდება
810 000 € 4850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56032
  • ფართი 167 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა