3 700 000 €
7400 €/m²
Property 26181 photo 1
Property 26181 photo 2
Property 26181 photo 3
Property 26181 photo 4
Property 26181 photo 5
Property 26181 photo 6
Property 26181 photo 7
Property 26181 photo 8
Property 26181 photo 9
Property 26181 photo 10
Property 26181 photo 11
  • ობიექტის კოდი 26181
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 500 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 6

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 230 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 500 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 5 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, 4 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Covered area = 500 m2
Roof garden= 50 m2

  • 3 covered parking spaces 
  • 5 Bedrooms
  • 4 bathrooms
  • 1 w.c
  • 1 w.c with shower 
  • living area
  • kitchen area
  • laundry area 
  • wood deck s. pool area 
  • covered verandah area 
  • uncovered roof garden area 
  • 3rd floor area under s. pool (for cava ,gym) 
  • Storage area on terrace
  • Indoor swimming pool
  • Sauna
  • V RV with AC control areas system (heat & cool)
  • Fire place
  • THERMO CLASS (doors& windows )

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 910 000 € 19452 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41299
  • ფართი 201 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 400 000 € 11111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41286
  • ფართი 306 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
3 900 000 € 11470 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37782
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 6
იყიდება
3 980 000 € 17847 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41297
  • ფართი 223 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 650 000 € 15208 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45771
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 5
იყიდება
3 500 000 € 14583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23454
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 4
იყიდება
4 500 000 € 14285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33907
  • ფართი 315 m²
  • Rooms 4
იყიდება
4 650 000 € 18452 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41306
  • ფართი 252 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 700 000 € 7400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26181
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 6
იყიდება
4 390 000 € 12507 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32903
  • ფართი 351 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა