50 000 €
62 €/m²
Property 26169 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 800 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
50 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31043
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
65 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11602
  • ფართი 4300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
50 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35810
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
65 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38851
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
48 000 € 35 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31496
  • ფართი 2302 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
55 000 € 183 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3714
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
70 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3858
  • ფართი 1300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
50 000 € 142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33895
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
50 000 € 6 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43604
  • ფართი 7760 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
70 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28739
  • ფართი 1250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა