200 000 €
25 €/m²
Property 26103 photo 1
Property 26103 photo 2
Property 26103 photo 3
Property 26103 photo 4
Property 26103 photo 5
Property 26103 photo 6
Property 26103 photo 7
Property 26103 photo 8
Property 26103 photo 9
Property 26103 photo 10

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1300 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1000 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 7800 კვ.მ. in Ionian Islands. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 430 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

The land is located on the island of Meganisi, from the eastern coast of Lefkada island.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
185 000 € 123 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62768
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
220 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43341
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
165 000 € 214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44161
  • ფართი 770 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
265 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43884
  • ფართი 4413 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
250 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15786
  • ფართი 4010 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
250 000 € 135 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15788
  • ფართი 1840 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
200 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26103
  • ფართი 7800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
200 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34691
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 80 m

სიახლეების დაგზავნა