350 000 €
19 €/m²
Property 25988 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 9 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 2 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 17600 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
400 000 € 72 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51715
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2750 m
იყიდება
330 000 € 118 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60122
  • ფართი 2776 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
405 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34064
  • ფართი 11000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
400 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45735
  • ფართი 4673 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 8799
  • ფართი 27000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
430 000 € 84 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63499
  • ფართი 5064 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
400 000 € 57 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49499
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
480 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37270
  • ფართი 9500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
300 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35619
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
500 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9740
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m

სიახლეების დაგზავნა