იყიდება - კოტეჯი 320 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
1 950 000 €
6094 €/m²
Property 25954 photo 1
Property 25954 photo 2
Property 25954 photo 3
Property 25954 photo 4
Property 25954 photo 5
Property 25954 photo 6
Property 25954 photo 7
Property 25954 photo 8
Property 25954 photo 9
Property 25954 photo 10
Property 25954 photo 11
Property 25954 photo 12
Property 25954 photo 13
Property 25954 photo 14
Property 25954 photo 15
Property 25954 photo 16
Property 25954 photo 17
Property 25954 photo 18
Property 25954 photo 19
Property 25954 photo 20
Property 25954 photo 21
Property 25954 photo 22
Property 25954 photo 23
Property 25954 photo 24
  • ობიექტის კოდი 25954
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 320 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1000 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 320 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 890 000 € 10509 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19768
  • ფართი 275 m²
  • მანძილი ზღვიდან 110 m
იყიდება
1 800 000 € 5294 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51115
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 250 000 € 1 850 000 € 4204 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40225
  • ფართი 440 m²
  • Rooms 8
იყიდება
2 380 000 € 4524 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21427
  • ფართი 526 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
2 500 000 € 5555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29147
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
2 650 000 € 10600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44806
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 900 000 € 5451 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38719
  • ფართი 532 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 995 000 € 6313 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33352
  • ფართი 316 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16 m
იყიდება
1 590 000 € 2531 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45606
  • ფართი 628 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
2 500 000 € 10000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37614
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა